Informacja o sponsorze

Z wielką radością i nadzieją na lepsze, informujemy wszystkich Kibiców i Sympatyków SANOVII, że w sezonie 2021/2022 drużyna seniorów występować będzie pod nazwą GEOKART SANOVIA.GEOKART-INTERNATIONAL Sp. z o.o. w Rzeszowie została sponsorem strategicznym naszej drużyny.Firma GEOKART już była sponsorem naszego Klubu w latach jego świetności. Występując na czwartym szczeblu rozgrywkowym graliśmy z takim zespołami jak STAL Mielec (obecnie ekstraklasa), RESOVIA (obecnie I liga), STAL Rzeszów (obecnie II liga).Zapewne starsi kibice pamiętają wygrany mecz ze Stalą Rzeszów rozgrywany w Wielką Sobotę na bocznym boisku.Dziękujemy Prezesowi i całemu Zarządowi GEOKART-INTERNATIONAL Sp. z o.o. za okazane zaufanie.Wyrażamy przekonanie, że dzięki Państwa wsparciu drużyna seniorów chociaż w części nawiąże do tego wspaniałego okresu.Polecamy usługi naszego Sponsora.https://www.geokart.com.pl/